nastenne hodiny fotky

Nástěnné hodiny s vlastním příběhem

posted in: Návody a tipy | 0
Share Button


Nalepovací hodiny a fotky

Určitě máte ve vašem bydlení pověšené fotky rodiny z výletů, dovolených a dalších výjimečných momentů, které jste zažili společně. Máte doma nástěnné samolepicí hodiny? Chcete mít svých společných zážitků na očích víc a ne je jen schovávat ve fotoalbech, ale na zdech by další fotky vypadaly nevkusně a „přeplácaně“? Zde je tedy pro vás tip, který jistě oceníte.

 

Pro realizaci tohoto tipu budete potřebovat zmíněné nástěnné samolepicí hodiny. Kdo je vlastní má již náskok a kom use líbí může si je koupit po přečtení typu zde, kliknutím na tlačítko NÁSTĚNNÉ HODINY. Dále potřebujete fotorámečky a nakonec vaše skvělé fotky.

 

Jak na to?

Vezměte nástěnné hodiny a strojek nalepte na zeď do místa, kde máte dostatek prostoru. K tomu můžete a nemusíte nalepit také samolepku s čísly, kterou dostanete ke strojku. V tomto tipu záleží z části na vás, jestli se vám líbí kompletní nalepené hodiny nebo jen strojek s ručičkami.

 

Další fází bude příprava vašich fotek. Volte fotky pečlivě a nejlépe takové, kde lze rozlišit denní doba od rána až do večera. Toť naše doporučení, můžete si samozřejmě vybrat fotky, které se vám líbí, jako například na každou hodinu fotka z jiného navštíveného místa. Fotky dále připravte do rámečků a připevněte (většinou pověsit na hřebík) na zeď tak, aby každá fotka znázorňovala jednu hodinu. Kdykoliv se podíváte kolik je hodin, uvidíte vás a vaše nejbližší.

 

NÁSTĚNNÉ HODINY

Výsledek na ukázku pro inspiraci a lepší představivost.

 

nastenne hodiny fotky

nastenne -hodiny-fotky


Leave a Reply