Jak se uchránit před vymalováním bytu

posted in: Návody a tipy | 0
Share Button

Také máte doma malého výtvarně nadaného nezbedu? Pokud ano, můžete si gratulovat, možná práve vychováváte malého Picassa nebo Maneta.

 

Dětem však často papír nestačí. Tudíž, když se jim zachce hrát si na malíře, máte o radost postaráno. Vše pomalováno. Můžete jim to vysvětlovat horem dolem, ale když ono to prostě láká. Z nábytku často barvičky lze s obtížemi smýt. Otázkou je, co dělat s pomalovanou zdí. Jednou z možností, je znovu vymalovat. To Vás bude stát nejen čas, ale především peníze.

 

Nepropadejte panice, existuje možnost, jak se tomu to elegantně vyhnout za zlomek penez v minimálním čase. Pořiďte si samolepku na zeď a obrázek Vašeho výtvarníka jednoduše přelepte.Na trhu je spousta motivů, velikostí a barev samolepek, takže určitě vyberete něco vhodného. Možná nakonec ještě prckovi poděkujete, protože samolepka osvěží a zútulní vaše bydlení.

 PROHLÉDNOUT

 

Až se přeci jen rozhodnete vymalovat, samolepku jednoduše odlepíte a po výmalně ji můžete znovu nalepit. Teď nezbývá nic jiného, než jen nakoupit spoustu papírů pro dětskou tvorbu.

 

dětská malůvkaDětská malůvka
samolepka kočárekPřelepení samolekou

 

dětská malůvka 2Dětská malůvka
kůňPřelepení samolepkou

 

Leave a Reply